Pozyczki społecznościowe z gwarancją kapitału firmy Nobiles2

  • Napisane 7 stycznia 2015 o 14:15

Robota to sposób na zarobienie pieniędzy służących do utrzymania się. Jakkolwiek nikt nie może wydawać wszystkich zapracowanych przez siebie pieniędzy. Wszyscy teoretycy gospodarek od przez cały czas głoszą, że podwaliną dobrej kondycji pieniężnej postaci fizycznej jest, oprócz profesji zarobkowej, dodatkowo zachowywania i dbałe gospodarowanie odwleczonymi środkami. Takim gospodarowaniem nie ulega wątpliwości nie jest łapanie pieniędzy w klasycznej skarpetce. Środki wniesione w taki sposób istotnie marnują na wartości na skutek toków inflacyjnych (wzrostu wartości tłumiącego siłę nabywczą posiadanych środków).

Pro-zysk daje zarobić na pożyczkach społecznościowych

Pro-zysk daje zarobić na pożyczkach społecznościowych

Skutkiem tego też oszczędzanie powinno pojawiać się równocześnie z racjonalnym wkładaniem posiadanych pieniędzy. Najprostszym instrumentem od zawsze było założenie pieniędzy na lokatę. Ten produkt monetarny polega na „zamrożeniu” naszych pieniędzy w banku na uzgodniony termin, za co zamiast dostajemy odsetki, w wysokości niewielu procent w skal roku. Nie są to wiec zanadto wysokie zyski, przynajmniej jest to chyba najbezpieczniejszy sposób inwestowania oszczędności.

Istnieją jednakże też inne formy lokowania oszczędności. Jedną z nich są pożyczki społecznościowe. Co to jest? – zapyta niejeden potencjalny inwestor. Przybliżmy więc zasadę działania pożyczek społecznościowych. Za przykład niech posłuży tutaj spółka Nobiles2 i jej propozycja. Program oszczędzania Pro-Zysk, oferowany przez Nobiles2, opiera się naturalnie na pożyczkach społecznościowych. W konspekcie powiadając Nobiles2 pośredniczy między postacią inwestującą swoje środki (która w takim razie będzie pożyczkodawcą), a pożyczkobiorcą, będąc zarówno gwarantem spłaty pożyczki. Decydując się na ten rodzaj inwestycji możemy liczyć na duże zyski, lecz jednocześnie, nie tak jak w przypadku innych zyskownych inwestycji, obowiązuje w tym miejscu gwarancja zwrotu kapitału, albowiem Nobiles2, będąc reprezentatywnym żyrantem pełnego przedsięwzięcia, umożliwia bezpieczne udzielanie pożyczek, usuwając dokładnie tak ryzyko utracenia naszych środków.

Dzięki inwestycji, jaką są pożyczki społecznościowe, zachowywanie osiągnęło definitywnie nowy aspekt. Nie musi już polegać na odbieraniu drobnych sum z lokat, lecz może stanowić co więcej nadzwyczajne źródło dochodu.

Dodaj komentarz