Polecane obligacje korporacyjne

  • Napisane 7 stycznia 2015 o 14:15

Obligacje korporacyjne to inwestycja, która niesie ze sobą ryzyko. W następstwie tego, ewentualny kontrahent winien zaznajomić z potencjalnym ryzykiem nabycia danego papieru wartościowego. Agencje Ratingowe mają jakieś z narzędzi, które pomaga nam ustalić ryzyko przyszłej inwestycji jest tzw. Rating obligacji korporacyjnych. Jest to zestawienie wielorakich propozycji obligacyjnych wraz z ich ocenianym niebezpieczeństwem. Takie zestawienie jest robione poprzez kompetentnych analityków, którzy szacują ryzyko rzeczowej inwestycji.

Najlepsze obligacje korporacyjne wg ratingu

Najlepsze obligacje korporacyjne wg ratingu

Czynniki brane w rachubę przy takiej analizie to między innymi: tężyzna walutowa emitenta tudzież ewentualne możliwości postępu danej korporacji. Z tej racji, wyraźnie polecamy zapoznanie się z analizą danej inwestycji, zanim podejmiemy wolę o nabyciu danego papieru drogocennego. Przykładowym z serwisów, który oferuje tego typu zestawienia jest modny rynek Catalyst.

Na stronie głównej owego serwisu, możemy przyuważyć dodatkowo instrukcję niezatartego odczytania ratingu danej obligacji, jak i oceny najmodniejszych emitentów. Właśnie, wszystkie ratingi są uaktualniane na poczekaniu. Jest to przykładowe z całego szeregu udogodnień dla przyszłych inwestorów, dzięki którym, rynek wtórny obligacji nasyca się co chwila obszerniejszą sławą. Przy weryfikacji rzeczowej propozycji inwestycyjnej należy wziąć pod uwagę jej dostępność.

W wypadku obligacji korporacyjnych, wielką dostępnością cechują się obligacje Getin Banku. Z drugiej strony, obligacje Getin Noble są obecne w giełdowym ustroju Catalyst, dzięki po kiego możemy precyzyjnie przejrzeć pełną ofertę danych obligacji.

Dodaj komentarz